Merdivenköy Mahallesi Esmer Sokak Valibey Apt No:2 - 10 / A 34732 Kadıköy / İST.

hakkimizda

Hakkımızda

1982 yılında kurulan firmamız 1998 yılında “VİLTEKSAN LTD. ŞTİ.” adı altında “WILO Pompa Sistemleri A.Ş.” satış sonrası hizmetler konusunda “yetkili bölge onarım atölyesi, servis” ünvanı ile hizmet vermenin yanında tüm branş sahasındaki uygulamalarda deneyimli, eğitimli kadromuz ile hizmetlerine devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak belirlerken, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözüm odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Profesyonel ekip üyelerimiz, sektördeki son trendleri takip ederken, teknik bilgileri ve ürünlerimizle ilgili güncel bilgileri sürekli olarak güncel tutmaktadır.

Kalite, güvenilirlik ve dürüstlük ilkeleriyle çalışırken, müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak için çaba sarf ediyoruz. İşimizi tutkuyla yapıyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Sizler için en uygun çözümleri sunarken, teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmeye odaklanıyoruz. Güvenilirlik, performans ve dayanıklılık, Vilteksan'ın temel prensipleridir.

WhatsApp
+905379512111
İnstagram
wilovilteksan
Konum
Telefon
0216 411 57 30