ÜRÜNLER
  • Bioreks

FOSEPTİK VE EVSEL NİTELİKTE ATIKLARDA SAĞLIKLI ÇÖZÜM

Evsel nitelikteki atıklarınızda kötü koku ,çökelme ve tıkanma problemleri sona eriyor

Kanalizasyon şebekelerinin olmadığı ve kanalizasyon atıklarının toplanarak şebekeye pompalandığı uygulamalarda kötü koku ,katı madde çökelmesi ve çökelmeye bağlı olarak yaşanan tıkanma problemleri artık sorun değil

BİOREKS kullandıktan sonra kötü koku oluşumu sona erer, çökelme biter ve tıkanmalar oluşmaz BİOREKS evsel nitelikte sıvı atıkların içinde bulunan katı maddeleri parçalayarak atıkların sıvı niteliğinde kalmasını sağlar ,bu sırada kötü kokular BİOREKS tarafından tamamen elimine edilir.

BİOREKS biyolojik bir katkıdır. Hiç bir kimyasal madde içermez evsel nitelikte sıvı atıkların toplandığı hacimlere uygulanır. Toplanan sıvı atıkların içinde bulunan katı maddeler sorun değildir. BİOREKS tarafından parçalanır. BİOREKS uygulandığı hacimde biyolojik aktiviteyi başlatan bir ajandır. Biyolojik bir katkıdır. Evsel nitelikte katı maddelerin bulunduğu sıvı atıklara uygulandığında kötü koku,çökelme vb. problemleri elimine eder ve sistemin sağlıklı işleyişini sağlar.

BİOREKS tamamen biyolojik olarak çalışır , kimyevi maddeler gibi delici , aşındırıcı vb zararlı etkileri yoktur. Atıkların pompalanması gereken uygulamalarda pompaların çalışan aksamlarını katı atıklardan arındırarak sistemin ömrünü uzatır.

BİOREKS biyolojik katkı kağıt,yağ, sebze, atıklarını kolayca parçalar ve en önemlisi kötü koku derhal elimine edilir. Uygun dozlama yapıldığında ve gerektiğinde yeni dozlamalar uygulandığında genel problem tamamen ortadan kalkar.