Hakkımızda
Ürünler
Hizmet Ağı
Referans
Sertifikalar
İletişim
Haberler
Ziyaret Formu
Hizmetlerimiz
Wilo Teknik Servis Hizmetleri
Wilo Ürünleri Satışı
Tesisat Uygulamaları
MIT Plakalı Isı Değiştiriciler
Foseptiklerde Koku ve Diğer Problemlere Son
Prizmatik Modüler Su Deposu Satışı ve Montajı
Atıksu Terfiinde Kesin Çözüm
Derin Kuyu Su Sondajı
İndüksiyonlu Rulman Isıtma Cihazı Üretimi ve Satışı TIKLAYIN
anasayfa iletişim
header 
  • Bioreks

           FOSEPTİK VE EVSEL NİTELİKTE ATIKLARDA SAĞLIKLI ÇÖZÜM

Evsel nitelikteki atıklarınızda kötü koku, çökelme ve tıkanma problemleri sona eriyor

Kanalizasyon şebekelerinin olmadığı ve kanalizasyon atıklarının toplanarak şebekeye pompalandığı uygulamalarda kötü koku, katı madde çökelmesi ve çökelmeye bağlı olarak yaşanan tıkanma problemleri artık sorun değil.

BİOREKS kullandıktan sonra kötü koku oluşumu sona erer, çökelme biter ve tıkanmalar oluşmaz BİOREKS evsel nitelikte sıvı atıkların içinde bulunan katı maddeleri parçalayarak atıkların sıvı niteliğinde kalmasını sağlar, bu sırada kötü kokular BİOREKS tarafından tamamen elimine edilir.

BİOREKS biyolojik bir katkıdır. Hiç bir kimyasal madde içermez evsel nitelikte sıvı atıkların toplandığı hacimlere uygulanır. Toplanan sıvı atıkların içinde bulunan katı maddeler sorun değildir. BİOREKS tarafından parçalanır. BİOREKS uygulandığı hacimde biyolojik aktiviteyi başlatan bir ajandır. Biyolojik bir katkıdır. Evsel nitelikte katı maddelerin bulunduğu sıvı atıklara uygulandığında kötü koku, çökelme vb. problemleri elimine eder ve sistemin sağlıklı işleyişini sağlar.

BİOREKS tamamen biyolojik olarak çalışır, kimyevi maddeler gibi delici, aşındırıcı vb zararlı etkileri yoktur. Atıkların pompalanması gereken uygulamalarda pompaların çalışan aksamlarını katı atıklardan arındırarak sistemin ömrünü uzatır.

BİOREKS biyolojik katkı kağıt, yağ, sebze, atıklarını kolayca parçalar ve en önemlisi kötü koku derhal elimine edilir. Uygun dozlama yapıldığında ve gerektiğinde yeni dozlamalar uygulandığında genel problem tamamen ortadan kalkar.

 

 
© copyright 2010 Web Design by Murat Dağ
Design downloaded from
Free web design, web templates, web layouts, and website resources!